Vpisi v spomladanske tečaje!

Z veseljem vas obveščamo, da pričenjamo s prejemanjem prijav v naše tečaje, ki se bodo pričeli v začetku marca. O točnem dnevu začetka tečaja in vseh podrobnostih boste po mailu obveščeni od inštruktorja tečaja.

Prijava je možna preko spleta ali osebno na društvu. Povezavo do prijavnice, ki jo pošljete na mail inštruktorja izbranega tečaja je TUKAJ: https://www.kinolosko-drustvo-mb.si/wp-content/uploads/2021/03/vpisni-listi-2021-za-spletno-stran.docx ali pa se na vpisih vidimo v naših klubskih prostorih 27. in 28. februarja na Dajnkovi 4 med 18.00 in 19.30

Prijave se zbirajo do zapolnjenih mest oz. do začetka tečajev. Tečaj se izvede v kolikor bodo minimalno štirje udeleženci. 

Nudimo vam: 

 • Tečaja vzgoje (Zaželeno, da se tečaja udeležujejo vsi člani družine)
  • Mala šola za mladiče (tečaj vzgoje) do 4. meseca starosti: Olga muhic.olga@gmail.com (041 350 322) 
  • Osnove socializacije in poslušnosti (tečaj vzgoje) za vse, ki želite vzpostaviti odnos s psom, ki privede v prijetno sobivanje. Primerno za pse starejše od 4 mesecev, za delovne pasme in pasme, ki imajo hiter mentalni razvoj od 2. meseca dalje. Primerno tudi za odrasle pse s pomanjkljivo vzgojo: Tina tina.ciglar@gmail.com (040 166 929)
 • Tečaji disciplin: V teh tečajih se ne osredotočamo na vzgojne probleme, ampak na učenje discipline, kar pa ne pomeni, da ne bomo odpravili morebitnega vzgojnega problema. Pes in vi skozi delo v disciplini izoblikujeta stabilen tim, morebitni manjši vzgojni problemi izzvenijo, povezava med vodnikom in psom se izboljša. 
  • Osnovna šola poslušnosti (tečaj šolanja discipline klasične poslušnosti z možnostjo opravljanja izpita A) za pse starejše od 9 mesecev: Dunja machdunja@gmail.com (041 350 899 – Stojan) 
  • Nadaljevalni tečaj (tečaj šolanja discipline klasične poslušnosti z možnostjo izpita BBH) za pse starejše od 11. mesecev: Dunja machdunja@gmail.com (041 350 899 – Stojan) 
  • Osnovna šola poslušnosti na progi (tečaj šolanja discipline poslušnosti na progi – Rally Obedience) za pse starejše od 8 mesecev: Tina tina.ciglar@gmail.com (040 166 929) 
  • Osnovna šola agilityja (tečaj šolanja discipline agilityja) za pse starejše od 8 mesecev: Tina tina.ciglar@gmail.com (040 166 929) 
  • Veterani (tečaj šolanja discipline klasične poslušnosti – pogoj je opravljen izpit BBH): Dunja machdunja@gmail.com (041 350 899 – Stojan) 
  • Frizbi tečaj (tečaj šolanja discipline frizbija): aleshorvat10@gmail.com (040 165 175)
  • Tečaj sledenja: Urška, ursa.razingar@gmail.com, 040 413 776
  • Delo z nosom (K9DETEKTOR): Melanimelani@psiinmi.si   (041 426 562)
  • Canicross in bikejoring (vleka s psom): Tina tina.ciglar@gmail.com  (040 166 929)

Mi se že veselimo novih izzivov, kaj pa vi?