Mala šola za mladiče

Trajanje tečaja: 5 ur

Priporočena starost psa: do 4 mesece

Predznanje: ni potrebno

Opis tečaja: Tečaj je namenjen mladičkom, zato je velik poudarek na igri (igra vodnikov s psi ter ustvarjanje kontakta med vodnikom in psom, igra psov med seboj). Vodnikom posredujemo informacije o vzgoji in vedenju psov, njihovi prehrani, morebitnih zdravstvenih težavah, negi, obenem pa vodnikom razložimo osnovne zakonitosti šolanja psov, kar jim koristi v nadaljnjem delu s psi.

Inštruktorica: Olga 041/350-322

Nadaljnje delo: Obisk tečaja Osnove socializacije in poslušnosti ali enega od osnovnih tečajev – osnovna šola poslušnosti, osnovna šola agilityja ali osnovna šola rally obedience.

Ker se zavedamo, da posvajate pasje mladičke čez vse leto in da si mnogi izmed vas želite psa socializirati že od zgodnje mladosti, organiziramo skupino male šole za mladiče tudi med semestrom (ob zadostnem številu prijav). Za prijave in več informacij pokličite inštruktorico Olgo Muhič (041/350-322).