Tečaj za veterane
(IBGH-1, IBGH-2, IBGH-3)

Trajanje tečaja: 25 ur

Minimalna starost psa: 13 mesecev

Predznanje: obiskovanje Nadaljevalnega tečaja poslušnosti s izpitom B-BH

Opis tečaja: Tečaj lahko obiskujejo veliki in majhni psi ne glede na poreklo ali pasmo. Naučijo se vaj poslušnosti iz višjih programov, kot so vodenje na povodcu, prosta vodljivost, sedi in prostor v gibanju, vaja stoj, vaja naprej, odpoklic iz prostora in iz vaje stoj, reviranje, preskoki in prinašanje prinosil preko plezalne stene in skakalnice. Zraven tega pa so deležni izdatne socializacije tako med drugimi psi kot med ljudmi. Vse vaje delamo s pomočjo hrane, igre in pozitivne motivacije. Na vašo željo lahko opravljate izpite in si s tem pridobite nove nazive (IBGH-1,IBGH-2,IBGH-3).

Inštruktorja: Stojan 041/350-899, Dunja 041/706-002

Nadaljnje delo: Obramba in sledenje.